ثبت نام اینترنتی دوره ایرانگردی و جهانگردی

متقاضی محترم شرکت در آزمون جامع  ایرانگردی و جهانگردی از تاریخ 1 آبان 1393 جهت ثبت‌نام الکترونیکی، مدارک زیر مورد نیاز می‌باشد. لذا با مطالعه بخش زیر و تهیه مدارک درخواستی مورد نیاز، جهت ثبت نام به سایت azmoongardeshgari.ir مراجعه فرمائید.

مدارک مورد نیاز:

  1. اسکن معرفی‌نامه یا تاییدیه شرکت در دوره (تایید شده توسط موسسه آموزشی)
  2. اسکن شناسنامه صفحه اول و در صورت داشتن توضیحات صفحه مربوطه
  3. اسکن کارت ملی صفحه اصلی
  4. اسکن عکس پرسنلی با سایز 4*3
  5. اسکن آخرین مدرک تحصیلی (حداقل مدرک برای دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات‌ مسافرتی لیسانس، حداقل مدرک موردنیاز برای دوره‌های راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و‌ راهنمایان طبیعت‌گردی فوق‌دیپلم و یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان ترم آخر رشته های مرتبط مورد قبول می باشد.)
  6. واریز مبلغ 150،000 ریال از طریق درگاه الکترونیکی .

تذکر مهم: تمامی مدارک درخواستی باید از وضوح کامل و حداکثر حجم 200KB و فرمت اسکن‌ها PDF یا JPG باشد.
لازم به یادآوری است تمامی مدارک اشاره شده‌ی فوق جهت ثبت‌نام الزامی بوده و فقدان هریک از این مدارک به منزله‌ی عدم ثبت‌نام تلقی می‌گردد.

  • جهت انجام درست مراحل ثبت‌نام به خصوص در صورت پرداخت هزینه‌ی آزمون به صورت اینترنتی حتماً از نسخه‌های جدید و به‌روز شده‌ی مرورگرهای وب و خطوط اینترنت با سرعت مناسب استفاده شود.
  • ثبت‌نام فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی است. لذا از متقاضیان درخواست می‌شود به هیچ عنوان مدارکی به دفتر انجمن ارسال ننمایند. بدیهی است هیچ یک از مدارک ارسالی نگهداری و بایگانی نخواهد شد و در صورت ارسال، معدوم می‌گردد.

 

/ 3 نظر / 15 بازدید
سعيدی

سلام وبتون خيلی جالب بود خوشحال میشوم به ما هم سری بزنيد

احسان

سلام دوست عزیز وبلاگ خیلی جالبی دارید. من مطالبتون رو خواندم عالی بود. ممنون میشم به وبلاگ منم سربزنی و تبادل لینک کنیم.

احسان

سلام دوست عزیز وبلاگ خیلی جالبی دارید. من مطالبتون رو خواندم عالی بود. ممنون میشم به وبلاگ منم سربزنی و تبادل لینک کنیم.