تجلیل از راهنمایان فعال در ایام نوروز 1393

همزمان با هفته میراث فرهنگی در مراسمی از تلاش و زحمات جمعی از راهنمایان گردشگری کاشان در ایام نوروز 1393 تجلیل و قدردانی شد. در این آئین صمیمانه که در حیاط پنجم خانه تاریخی عباسیان برگزار شد با اهدای لوح تقدیر به راهنمایان گردشگری بناهای تاریخی کاشان که در طول ایام نوروز به سرویس دهی به مسافران و گردشگران بازدید کننده از تمدن هفت هزار ساله کاشان مشغول بودند تجلیل شد. سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان در این نشست و تجلیل صمیمانه ضمن تشکر از زحمات راهنمایان گردشگری این شهرستان در طول ایام نوروز اظهار امیدواری کرد تا صنعت گردشگری کاشان در سال جاری و همه فعالان این عرصه شامل بخش خصوصی فعال و مشتاق سرمایه گذاری در بخش گردشگری، انجمن صنفی راهنمایان گردشگری کاشان و همچنین اداره میراث فرهنگی و شهرداری کاشان افق های جدیدی را پیش روی خود ببینند. در این نشست صمیمانه که آقایان نادعلی ، باغبانی وناصحی پور (مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان و معاونت گردشگری اداره میراث فرهنگی) نیز حضور داشتند، آقای مهران سرمدیان از برقراری دفتر مشترک 9 باغ ثبت شده ایرانی در فهرست جهانی یونسکو در باغ تاریخی فین کاشان خبر داد. در انتهای این نشست صمیمانه که به همت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری کاشان برگزار شد و قبل از اهدای لوح تقدیر به راهنمایان گردشگری شهرستان کاشان مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی و رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان در سخنانی جداگانه از تلاش های خالصانه راهنمایان گردشگری این شهرستان در طول ایام نوروز 1393 قدردانی کردند.

گفتنی است امیر چاوشی (رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گرشگری شهرستان کاشان) در بخش پایانی این نشست ضمن تبریک هفته گردشگری، از ارج گذاری مسئولین حاضر در این آئین صمیمانه به تلاش های صادقانه راهنمایان گردشگری کاشان، تقدیر و تشکر نمود.

 

/ 2 نظر / 12 بازدید
محمد رضا بابازاده

با سلام و خسته نباشید و تشکر از مسئولین , برگزار کنندگان و شرکت کنندگان این مراسم .ایده برگزاری این مراسم فکر خوبی بود .البته نه با این شکل ......( انتقاد را به کسانی می سپارم که در مراسم بودند و همه چیز را به عینه مشاهده کردند )

قاسم

بازتاب خبري تجليل از راهنمايان فعال نوروز 93 در خبرگزاري ميراث آريا