تشکر از آقای رشیدی

جناب آقای محمد رشیدی

      از زحمات بی دریغ جنابعالی در طول مدت فعالیت خود صمیمانه تشکر می نماییم و  آرزوی توفیق روز افزون را از درگاه ایزد ممنان برایتان مسألت می نماییم.

 هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری شهرستان کاشان

/ 5 نظر / 12 بازدید
نگین

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقای رشیدی از زحمات بی دریغ شما کمال تشکر و قدردانی را داریم

کمال

جناب رشیدی.فکر کردی ما هم مثل هواداراتون دراز گوش هستیم؟ نمیفهمیم ک شما طبق اساسنامه خودتون در اصل هیچ گزارشی ندادید و فقط زیر آب زدید ک بمونید؟من واقعا متاسفم که ما را نفهم فرض کردید و این کار را کردید.من مثل بقیه نیستم که بگم کاش قبل انتخابات گزارش میخواندید یا مثل اون آقا بگم قبلش بخونید که رای بیارید.اون آقا نمیدونم از رای آوردن شما چه سودی میبرد که وقتی رای هم نیاوردید کاملا بچه گانه بلند شدید و رفتید.که این قدرت طلبی شماها را نشان میدهد

نگین

با سلام و خسته نباشید . از دوستان می خواهم اگر با هر کدام از اعضا مشکل دارند در وبلاگ این هم با این الفاظ زشت بروز ندهند و متاسف که همچنین مطالبی توسط دوستان اجازه نشر پیدا می کند

تشکر از اقای رشیدی

باعرض تشکر از اقای رشیدی که زحمات زیادی برای انجمنکشیده و نادیده گرفته است . اون دراز گوشی که اون اقا یا خانم گفتن خودش است چون اون منفت می برد ولی بقیه نبرده اند . به جای توهین تقدیر نگردید هیچ توهین هم کردی ممنون اعضا خیلی با مرام هستید یار ایشان خیلی مقتدر از شماها زهستند اگر بقیه اعضا می امدند که رای می اورد شما زبانتان دراز نمی شد ؟ هیت مدیره منحل می شد سال دیگه برنامه زیادی برای پ؟ستان شما داریم . گروه سی نفره راهنما عضو انجمن منتظر سونامی باش دارز گوش چهار پا .

راهنمای ضد اغتشاش

خدا رو شکر ک رشیدی رای نیورد تا بیش از این شما افسار گسیخته های هار سر کار بیاید.تهدید میکنی!؟عقده ای شماها هیچ غلطی نمی تونید بکنید.خود رشیدی فقط حرف مفت زد توی مجمع و قصد تخریب داشت نه تبلیغ.اون قدرت می خواست که بهش نرسید و شماها رو علم کرده.همون امام حسین توی کمرتمون بزنه که شما اغتشاش گر و مانع پیشرفت انجمنید.اگه به فکر بودید این جور تهدید نمی کردی.شماها و اون آقا که بلند شد و طرف رشیدی رو گرفت دارید علنا اعلام می کنید که مانع پیشرفت انجمنید.پس انگل انجمنید. رشیدی موسس بوده قبلا الان دیگه کاره ای نیست.مگه بقیه موسس ها مثل رشیدی و طرفداراش دنبال قدرت بودن!!؟اونام تموم شدن و رفتن.فعلا که رشیدی داره سابقشم بیشتر خراب میکنه بیشتر از موقعی که بازرس بود و اون گند ها رو توی انجمن زد و خودش دو دستگی و تفرقه درست کرد.