استقبال از روز جهانگردی

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری شهرستان کاشان از حضور تعدادی از اعضای این انجمن درباغ موزه فین و خانه تاریخی تاج به عنوان راهنما در روز جهانی گردشگری خبر داد. به گفته امیر چاوشی به دنبال جلسات و مذاکرات کتبی و شفاهی میان انجمن صنفی راهنمایان گردشگری کاشان و اداره میراث فرهنگی این شهرستان، مقرر شد تعدادی از راهنمایان انجمن صنفی راهنمایان گردشگری شهرستان کاشان با حضور در برخی از ابنیه تاریخی شهرستان از جمله باغ فین و خانه تاج به استقبال این روز رفته که در این راستا به راهنمایی و ارائه اطلاعات مورد نیاز گردشگران و مسافران پرداختند.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری کاشان افزود: در این جلسه مقرر گردید علاوه بر استقرار راهنما در باغ موزه فین کاشان و خانه تاج در روز جهانی گردشگری، با انتقال دفتر انجمن به باغ موزه فین و استقرار راهنما در روزهای پایانی هفته، موجبات معرفی بیش از پیش این بنای ارزشمند تاریخی را به هموطنان و گردشگران داخلی و خارجی فراهم نمائیم.

 

 

 

 

/ 1 نظر / 10 بازدید
راهنما

اين از بي عرذگي اعضاي هيت مديره براي اينكه از خانه تاج بيرونتان كردن واقعا كه دستان درد نكند حالا اگر كسي كار داشت بايستي كلي هزينه كرايه كن ممنون از اين لطفتان