تبریک انتخاب بازرس

جناب آقای قاسم گندمی

انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان بازرس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری شهرستان کاشان تبریک عرض می نماییم و امیدواریم با همکاری و همدلی بیش تر شاهد پیشرفت روز افزون انجمن باشیم.

هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری شهرستان کاشان

/ 4 نظر / 18 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. فرا رسيدن ماه محرم را تسليت عرض ميکنم. اميدوارم در اين ماه و در تمام عمر مورد عنايت حضرت امام حسين(ع) باشيد. موفق و منصور باشيد [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]

کمال

آقای گندمی مبارک باشه امیدوارم شما رویه اشتباه آقای رشیدی را پیش نگیرید و حتی اگر کار هم نمیکنید زیرآبی زنی نکنید و همچنین ما را دراز گوش فرض ننمایید

یک راهنما دلسوز بی طرف

با عرض سلام عرض سلام و تبریک به اقای گندمی . کسی دراز گوش نیست ولی این درست نیست که زحمات کس دیگر نادیده گرفت شود و اورا منتقد را دراز گوش هستند . خیلی کارهای اقای رشیدی را نادیده گرفتی بی انصاف هستید توی این شبها با انصاف باشید تا املم حسین ع شما را رهنمود و مورد بخشایش قرار دهد. اعضای هیت مدیره این دست مزد اقای رشیدی نیست خوب کار کنید تا کسی مدعی نباشد از ایشان تقدیر نکرد چون شما کسی را می خواهید که بالای سر شما نباشد ؟ گیر به شما ندهد. ممنون سعی کنید خوب کار کنید تا موفق باشید با همه باشید حتی اقای رشیدی . ایشان موسس است و یک راهنما و همکار و دوست شما نه دشمن فقط بدانید .

راهنمای ضد اغتشاش

خدا رو شکر ک رشیدی رای نیورد تا بیش از این شما افسار گسیخته های هار سر کار بیاید.تهدید میکنی!؟عقده ای شماها هیچ غلطی نمی تونید بکنید.خود رشیدی فقط حرف مفت زد توی مجمع و قصد تخریب داشت نه تبلیغ.اون قدرت می خواست که بهش نرسید و شماها رو علم کرده.همون امام حسین توی کمرتمون بزنه که شما اغتشاش گر و مانع پیشرفت انجمنید.اگه به فکر بودید این جور تهدید نمی کردی.شماها و اون آقا که بلند شد و طرف رشیدی رو گرفت دارید علنا اعلام می کنید که مانع پیشرفت انجمنید.پس انگل انجمنید. رشیدی موسس بوده قبلا الان دیگه کاره ای نیست.مگه بقیه موسس ها مثل رشیدی و طرفداراش دنبال قدرت بودن!!؟اونام تموم شدن و رفتن.فعلا که رشیدی داره سابقشم بیشتر خراب میکنه بیشتر از موقعی که بازرس بود و اون گند ها رو توی انجمن زد و خودش دو دستگی و تفرقه درست کرد.