اطلاعیه مهم برای کارت ایرانگردی جهانگردی

قابل توجه داوطلبین شرکت در دوره ایرانگردی جهانگردی

با توجه به ابلاغیه جدید سازمان میراث فرهنگی کشور تغییراتی در قوانین آزمون ایرانگردی جهانگردی این تغییرات به شرح ذیل می باشد::

1- حد نصاب نمره قبولی 12 می باشد

2- هر داوطلب موظف است در هر بار شرکت در آزمون هر 8 ماده درسی را با هم و به صورت یک جا قبول شود بدیهی در صورت عدم کسب حد نصاب لازم (نمره 12) در حتی یک درس در دوره بعد داوطلب باید کل هزینه دوره بپردازد و هر 8 درس را امتحان دهد. (شرط امتحان دادن دورس مردودی طی 3 مرحله برداشته شده)

3- هزینه دوره برای داوطلبیبن رشته جهانگردی 120000 تومان و برای داولبین سایر رشته ها 618000 تومان می باشد.

 تبصره:آن دسته از داوطلبینی که در 1 یا 2 مرحله از این آزمون شرکت کرده اند و در تعدادی از دروس نمره قبولی کسب کرده اند فرصت دارند تا برای آخرین بار دروس باقی مانده را در آزمون آذر 93 امتحان دهند. (در صورت قبول نشدن در آن دروس جهت شرکت در دوره بعدی باید کل مبلغ دوره را بپردازند و حداقل نمره 12 را در هر 8 درس کسب نمایند)

طی مذاکرات و توافق هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری شهرستان کاشان با یکی از دفاتر آموزشی کاشان مقرر گشت از دی ماه 93 برای این دوره کلاس آموزشی برگزار شود و شرکت کنندگان در این کلاس نمره کلاسی کسب خواهند نمود.

لازم به ذکر است نمره کلاسی فقط مختص داوطلبین غیر رشته جهانگردی است ولی شرکت در کلاس برای کلیه داوطلبان اعم از جهانگردی و سایر رشته ها آزاد می باشد

در صورت عدم تمایل به شرکت در آزمون آذر 93 می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی (با همان مبلغ پرداخت شده قبل) در کلاس ها شرکت کنند و با آمادگی بیشتر در آزمون خرداد 94 حاضر شوند. شایان ذکر است در صورت شرکت در آزمون خرداد 94 باید هر 8 ماده درسی را امتحان داده و نمره قبول را کسب نمایید.

/ 0 نظر / 13 بازدید