پایانی بر خدمت رسانی 15 روزه راهنمایان

برنامه ۱۵ روزه استقرار نوروزی تعدادی از راهنمایان گردشگری کاشان در بناهای تاریخی عصر جمعه با حضور سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان در باغ موزه فین در میان آنان و تشکر وی از خدمت رسانی خستگی ناپذیر مبلغان فرهنگ و تمدن دیار ۷هزارساله در این ایام به کار خود پایان داد.راهنمایان باغ فین
مهران سرمدیان با تشکر از برنامه ریزی انجمن صنفی راهنمایان گردشگری شهرستان کاشان در راه آموزش و چینش نیروهای جدیدی که در ایام نوروز امسال بخشی از آنان در بناهای تاریخی مشغول به ارائه اطلاعات در زمینه تاریخ ساخت و شیوه معماری آن‌ها به مسافران و گردشگران شدند اظهار امیدواری کرد تا راهنمایان گردشگری در ایام پیش رو که منطقه فرهنگی کاشان میزبان مسافران و گردشگران مشتاق تماشای هنر مردان این سرزمین در استحصال گلاب از گل محمدی هستند نیز به ارائه خدمت به هموطنان خود مشغول باشند.


گفتنی است برنامه آموزش و استقرار نوروزی راهنمایان بناهای تاریخی شهرستان کاشان توسط انجمن صنفی راهنمایان گردشگری این شهرستان از اوایل اسفند سالگذشته آغاز شد و همزمان با ۲۹ اسفند ارائه اطلاعات و توضیحات به مسافران نوروزی توسطراهنمایان باغ فین راهنمایان گردشگری کاشان با استقرار آنان در بناهای تاریخی از جمله در باغ موزه جهانی فین، محوطه باستانی سیلک و خانه‌های تاریخی بروجردی، طباطبائی، عباسیان و حمام سلطان امیراحمد کلید زده شد.

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 40 بازدید
مصطفي جهاني

با سلام بسيار زيبا. ان شاالله ايشان و اداره ميراث فرهنگي و شما اعضاي هيئت مديره محترم از راهنمايان حمايت بيشتري را بفرماييد. با تشكر.

راهنما

با تشکر از زحمات کلیه راهنمایان نوروز ۹۴ و مسئولین محترم